Oslnivý zvuk

Tak, jak měl být slyšen.

Sonos zaplní místnost čistým, detailním zvukem, který pocítíte kolem sebe bez ohledu na to, co chcete poslouchat nebo jak hlasitě.

Vytvořeno pro poslech

Sonos s týmem špičkových odborníků v oblasti akustiky a inženýrství pečlivě vytváří reproduktory zevnitř ven a kombinuje vlastní subwoofery a výškové měniče s proprietárním softwarem.

sound-module-1
Chris-Jenkins

Precizně vyladěno držiteli cen Oscar a Grammy

Sonos vyvažuje vědecký přístup ke zvuku kreativními připomínkami renomovaných producentů, zvukařů a umělců včetně Ricka Rubina, Chrise Jenkinse, Nigela Godriche a Mannyho Marroquina. Ve spolupráci s vedoucím zvukových zážitků Gilesem Martinem poskytují zpětnou vazbu v průběhu procesu vývoje produktu, aby zajistili, že naše reproduktory uchovají emocionální záměr jejich práce.

„Věříme, že zvuk hudby nebo skvělého filmu by měl váš domov naplnit co nejčistěji a nejupřímněji.“

– Giles Martin / Vedoucí zvukového zážitku Sonos

Zdokonaleno technologií ladění Trueplay™

Technologie Trueplay vám umožňuje vyladit reproduktory tak, jako to dělají profesionálové. Podívejte se, jak producent Rick Rubin používá technologii Trueplay k vyladění zvuku svých reproduktorů Sonos podle jedinečné akustiky v každé místnosti.

Oslnivý zvuk kdekoliv

Move_Lifestyle

Oslnivý zvuk i pod širým nebem

Život nikdy nebyl omezen na vnitřní prostory, taktéž skvělý zvuk by neměl být. Move je první příležitostí, jak vzít oslnivý zvuk od Sonosu pod širé nebe.

Přestože Sonos Move je první Bluetooth reproduktor napájený baterií od společnosti Sonos, zachovává si prvotřídní kvalitu zvuku, ať ho vezmete kamkoliv.

Se speciálně navrženým basovým a výškovým reproduktorem, Move výrazně vyrovnává hluboké basy a nejvyšší frekvence při promítání široké zvukové scény. A automatické ladění Trueplay ™ umožňuje mikrofonům reproduktoru zjistit, co hrajete, a přizpůsobit EQ pro nejbohatší zážitek z poslechu.